کنترل ذهن و بخشش

 کنترل ذهن و بخشش

کنترل ذهن و بخشش

آرامشی نو , کنترل ذهن و بخشش

کنترل ذهن و بخشش

اگر احساس می کنید در بخشی از زندگی خود دچار مشکل هستید اگر خانه شغل همسر یا آرزویی دارید که هنوز آن را جذب نکرده اید، علت اصلی آن میتواند نبخشیدن باشد.

توصیه می کنم همه ی مطالب بخشش را در سایت مطالعه کنید و همه را انجام دهید.

ممکن است فرد دیگری را نبخشیده اید،ممکن است خود را نمیبخشید،مهم نیست فرد بخشیده نشده چه کاری کرده است، مهم نیست لایق بخشش هست یا نه.تنها یک کار باید انجام دهید و آن بخشش است.

فقط با گفتن جمله ی من او را بخشیدم کار تمام نمیشود.

باید عمیقا احساس منفی درونتان از بین برود.از ته قلب و با تمام وجود.

نگهداشتن حالت منفی نبخشیدن و انتظار جبران از طرف مقابل و متنفر بودن، انرژی شما را از بین میبرد و توانایی شما را برای رسیدن به اهداف خودتان محدود میکند.
حوادث تکراریند تاریخ همین است.داوری کردن مدام درباره ی حوادث و افراد فقط ، انرژی را هدر میدهد در حالیکه این انرژی باید برای تکامل فرد و رسیدن به اهدافش به کار برود.

گاهی هم افراد،چون کسی در،حقشان ظلم کرده یا اتفاق بدی برایشان افتاده خود را قربانی میدانند.بعضی افراد دلشان میخواهد ببخشند ولی از طرفی به شدت فکر می کنند قربانی شده اند که باعث ایجاد کشمکش شدید بین دو انرژی متضاد میشود.نیاز به محکوم کردن در برابر تمایل به بخشیدن.

تنها یک کار باید انجام داد.یک راه وجود دارد.بخشیدن تمام و کمال.

برای بخشیدن بنیادی،این زاویه دید خیلی عالی و کارساز است.

کنترل ذهن و بخشش

اساسا حادثه ی بد ، یا ظالمانه ای اتفاق نیافتاده،چیزی علیه ما نبوده بلکه به نفع ما بوده است.یعنی این حادثه اتفاق افتاده تا به بیدار شدن ما کمک کند.در این زمان است که ما میتوانیم معجزه را جذب کنیم.

توصیه میکنم همه ی روشهای بخشش که در سایت هست را مطالعه کنید و روشی را که با آن راحتتر هستید را انجام دهید.تا زمانیکه صددرصد جواب بگیرید روشها را امتحان کنید.

بر طبق اصل بالا،این اتفاق برای رشد ما افتاده است.پس حتی ،نباید به آن فرد بگویید تو را میبخشم بلکه باید از آن فرد متشکر هم ، باشید چون در مسیر رشد و ترقی شما بوده است.

بعد از آن باید خود را ببخشید و از خداوند بخواهید شما را برای داوری های غلط ببخشد.با عباراتی چون لطفاً مرا ببخش یا متاسفم.

همین که رو به خداوند این عبارات را تکرار کنید، فرآیند رهاسازی انرژی مسدود شده خویش را آزاد کرده اید.

به پروردگار بگویید مرا ببخش سپس سکوت کنید و اجازه دهید سکوت آزادتان کند.

فهرست افراد و حوادثی که باید بخشیده شوند را تهیه کنید.خودتان را یادتان نرود.

تهیه و انتشار از سایت آرامشی نو

کنترل ذهن و بخشش

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *