مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

آرامشی نو , مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

به آرامی دراز بکش چند نفس عمیق بکش .هر نفسی که فرو میدهی احساس کن آرامتر شده ای.با هر بازدم اجازه بده تمام موضوعات روزانه که به آنها فکر میکنی را بیرون دهی.

بخواه که تمام نگرانی ها که در سلولهای حافظه و در سطح هاله ات هستند تو را رها کنند.چاکرای ریشه ات را در انتهای ستون فقراتت ببین که به صورتی شفاف و به رنگ قرمز روشن میدرخشد .

بگو تمام نیازهای من پیشاپیش برایم فراهم شده است.همین حالا من ایمن هستم همین حالا من دوست داشتنی هستم.خداوند مرا دوست دارد و ازمن حمایت میکند.
همچنان که به دم و بازدم عمیق ادامه میدهی حس میکنی که تمام اعضای درونیت آرامش یافته اند و هم از درون و هم از بیرون احساس خارق العاده ی شعف و سعادت درونی میکنی.بخواه که تمام خواسته ها هدفها و تمایلاتت را به نور شفابخش درونی ات واگذاری و بدان وقتی چنین میکنی  همه ی نیازهایت با هماهنگی قرین میشود.بخواه تا همین حالا ،نور همه ی احساسات ترس و گناه را که مانع رسیدن به هدف اصلی معنوی تو در زندگی است را در خود حل کند.

چاکرای خاجی خود را ببین ده سانتی متر بالاتر از چاکرای ریشه.مانند جواهری نارنجی شفاف در تلالو است.بگو من اکنون راهنمایی درونم را به سوی هدف الهی هستی،به طور کامل میپذیرم میدانم که خواست من با خواست خداوند همسو است من تمام حمایت خداوند را در تحقق اهدافم میپذیرم.

مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

در ذهنت تمام برخوردهایی که امروز با دیگران داشتی را مرور کن همه چیز را به فرشتگان و خداوند واگذار تا کاملا آزاد و سبک شوی.به خودت اجازه بده تا احساساتت را نسبت به خودت بپذیری بدون هیچ محدودیت و قضاوتی.اگر حس میکنی کسی انرژی تو را تضعیف میکند بخواه که او را ببخشی و همین حالا او را به نور واگذار کن.به طور کامل از تمرکز بر ویژگیهای شخصیتی افراد دیگر دست بردار و به جای آن بر قلب الهی تمرکز کن.

وقتی از تمام تمرکزها بر ویژگیهای شخصیتی افراد دیگر دست برداشتی میبینی که چاکرای شبکه ی خورشیدی ات شفاف تر و درخشان تر میشود.

حال بخواه که فرشته ی مقرب با انرژی شفابخش خویش ،قلب تو را در برگیرد و هر گونه تیرگی را از قلب تو بزداید.

ببین یا حس کن که قلبت در نور روشن الهی می آرمد.چاکرای قلبت را مانند زمرد سبز درخشانی ببین.بگو من میخواهم در ذهنم خودم و دیگران را برای اشتباهاتی که امروز انجام داده ایم ببخشیم.من میخواهم اثر تمام این اشتباهات برای همیشه فراموش شود.

ببین یا حس کن که چاکرای گلویت مثل حلقه ی شفاف آبی روشن مایل به سبز است.نفس عمیقی بکش و بگو من میخواهم امشب رویایی ببینم که کاملا در خاطرم بماند که در آن رویا تمام موانع به سوی رابطه ای کامل و الهی از جلوی پایم برداشته میشود.

وقتی آرام و آرامتر شدی من به راهنمایی هایی که امشب در رویا دریافت میکنم خوشامد میگویم.من آگاهانه از قید و بند هایی که مرا از لذت بردن در عرصه ی معنوی بازمیدارد رها میشوم.

مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

نفس عمیق دیگری بکش و  بگذار حس شنوایی معنوی تو کاملا حساس باشد بگو گوش های معنوی من گشوده است.

سپس چشم سوم خود را ببین و حس کن که به رنگ آبی تیره متعادل و پاک و هماهنگ است.بگو من ایمن هستم من به آنچه میبینم باور دارم و میدانم نهایت خیر من است.

وقتی به طور کامل هر تنش باقیمانده را به نور سپردی تبدیل به آن وجود آرام و دوست داشتنی که در حقیقت هستی شده ای.

حالا چاکرای تاجی خود را ببین بر فراز بدن جسمانی به صورت پاک و درخشان به صورت حلقه ی بنفش در قسمت بالایی درون سرت.

بگو من هدایت الهی را دوست دارم.من لایق عشق و مهر هستم .من لایق موفقیت و کامیابی هستم.

حالا آماده ی خوابی آرام و شفابخش هستی .خانه ی خود را در میان نوری سفید ببین و از خداوند برای تمام آنچه هستی و داری تشکر کن.

حالا برای شبی فوق العاده و خوابی عمیق آماده ای خوابی که فردا تو را پر توان میکند.

شب بخیر

مراقبه برای پاکسازی چاکرا ها در شب

تهیه و انتشار از سایت آرامشی نو

1 پاسخ

لینک ارجاع & پینگ بک

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *