قوانین ذهن چگونه کار میکنند

قوانین ذهن چگونه کار میکنند ؟

قوانین ذهن چگونه کار میکنند ؟

آرامشی نو , قوانین ذهن چگونه کار میکنند

قوانین ذهن چگونه کار میکنند؟

  • قوانین ذهن چگونه کار میکنند

چطور میتوان با توجیهی منطقی اثبات نمود که به هرچه بیندیشیم همان را به زندگی خود جذب خواهیم نمود؟

چطور میتوانیم اثر ذهن را توجیه و توصیف کنیم؟

چطور با داشتن افکار سلامتی بر سلامت خود تاثیر میگذاریم؟چرا باید افکار ما بر سعادتمان تاثیر بگذارند؟

چگونگی عملکرد به طور کامل مشخص نیست.علم نتوانسته برای  این اصول جواب قانع کننده و علمی و واضح بیاورد که کاملا قابل اندازه گیری باشد.

علم رخدادها را توصیف میکند,ما در مدرسه شروع به یادگیری میکنیم و ممکن است دچار این اشتباه شویم که واقعا میدانیم در این سیاره چه میگذرد.همه ی ما با اصلاحاتی نظیره غریزه ,جاذبه,فتوسنتز,کنش و واکنش و … که صرفا به توصیف پدیده ها می پردازند آشنایی شده ایم,حرف آخر اینکه ما چیزی از چگونگی فرایند آنها نمیدانیم فقط میتوانیم آنها را تعریف کنیم.ما نمیدانیم قوه ی جاذبه ای که ستارگان را در مدار خود نگه داشته چگونه و با چه ساختاری پایه ریزی شده اما به طور مطمئن میدانیم این نیرو در کهکشان وجود دارد و عمل میکند و با توجه به اینکه میتوانیم آنرا اندازه بگیریم ولی دانشمندان برای توضیح فرآیند دقیق آن جوابی علمی ندارند. دانشمندان برجسته همیشه به این ناتوانی اعتراف کرده اند,انیشتین میگوید “هر چه بیشتر می آموزم,بیشتر به نادانی خود پی میبرم”.

قوانین ذهن چگونه کار میکنند

آرامشی نو , قوانین ذهن چگونه کار میکنند

 

قوانین ذهن چگونه کار میکنند

ما واقعا نمیدانیم سیستم هاضمه چطور کار میکند!آیا میدانید چطور غذا را هضم میکنید؟نه ما فقط آنرا میخوریم.وقتی ما دستمان را میبریم چگونه و با چه ترتیبی سلولهای سالم را جایگزین میکنیم؟

اینها همه چیزهاییست که مثل سحر و جادو اتفاق میافتد ,اگر شما همه چیز را در مورد بافت شناسی بدانید آیا ساعد شکسته تان زودتر جوش میخورد؟نه .از وقتی ما پا به این جهان گذاشتیم همه ی اینها برای ما کار میکردند.

منطقی و عقلانی بودن به درک و فهم بیشتر کمک نمیکند ممکن است ظاهرا اینطور به نظر برسد اما افراد در سطحی عمیقتر از توجیهات عقلانی میگریزند.

آرامشی نو , قوانین ذهن چگونه کار میکنند

قوانین ذهن چگونه کار میکنند

ما نمیتوانیم همه ی این رخدادها را توجیه کنیم,اما بعضی ها میپرسند یعنی چه که ذهن مانند یک آهنرباست ونتایج تفکر مثبت و منفی به سمت خود فرد کشیده میشود؟برای بعضی ها مشکل است قبول کنند که به وجود آوردن تصاویر ذهنی از سلامتی,مستقیما بر فرایند درمان که در جسم در جریان است تاثیر دارد برای عده ای قبول این نکته که میتوانندبا تمرینهای ذهنی کاراییشان را بهبود بخشند دشوار است در حالیکه این افراد در حال تلاش برای بدست آوردن پاسخ منطقی اند دیگران برای گرفتن نتیجه عملا آنرا به خدمت گرفته اند.

اگر مصمم هستید که قبل از استفاده کردن از هر چیز ابتدا آنرا درک کنید باید مدتها منتظر بمانید ذهن ما یک اعجاز است و توانایی آن در حل مسایل حقیقتا ماورای درک و فهم ماست.

تهیه و انتشار از سایت آرامشی نو

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *