رفع سردرد ها

رفع سردرد ها

رفع سردرد ها

سردرد , رفع سردرد ها
اگر سردردهای شما از نوع تنشی است یعنی در اثر کار زیاد و فشار کاری یا به علت تفکر بیش از اندازه در مورد یک مشکل باشد ،میتوانید با روش زیر برای رفع  سردرد عمل کنید.البته شما باید روش رفتن به سطح آلفا را بلد باشید.
۱ .چشمانتان را ببندید ،آنها را به  آرامی به سمت بالا حرکت دهید یک نفس عمیق بکشید و از پنج تا یک به صورت معکوس بشمرید.اکنون شما در سطح آلفا هستید.شاید بپرسید از کجا بدانم به سطح آلفا رسیده ام؟تنها کافی است در حین شمارش به اعداد توجه کنید و احساس کنید با هر شمارش آرامتر و آرامتر میشوید بعد از تمرین کافی ،شما به آسانی و به سرعت ، به سطح آلفا میرسید.مطمین باشید.
۲.با چشمان بسته به مدت سه الی پنج دقیقه در سطح آلفا بمانید.
۳.بعد از چند دقیقه حتی اگر هنوز آثاری از سردرد باقی مانده از یک تا پنج بشمارید و از آلفا خارج شوید .در طی شمارش  به خود تان بگویید که وقتی در شماره  پنج چشمانتان را باز میکنید کاملا هشیار خواهید بود و احساسی بسیار بهتر از قبل خواهید داشت.
نکات:دقایقی که در سطح آلفا هستید بهبود دهنده هستند.بودن در سطح آلفا میتواند سردرد شما را که مربوط به مشکلی در سطح بتا است را حل کند. هنگامی که در سطح آلفا هستید به مشکلتان فکر نکنید.میتوانید به راه حل فکر کنید اما به مشکل نه.چون هر گونه نگرانی و دل مشغولی ما را به سطح بتا میبرد و برای باقی ماندن در سطح آلفا لازم است ما افکار آرامبخش و بی دغدغه ای داشته باشیم.

رفع سردرد ها

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *