تاثیر الگوهای فکری و ذهنی بر زندگی روزمره

تاثیر الگوهای فکری و ذهنی بر زندگی روزمره

تاثیر الگوهای فکری و ذهنی بر زندگی روزمره

آرامشی نو , تاثیر الگوهای فکری و ذهنی بر زندگی روزمره

تاثیر الگوهای فکری و ذهنی بر زندگی روزمره

اگر میخواهید خانه جدیدی برای خود و خانواده تان بسازید حتما علاقه شدیدی برای تهیه ی نقشه ها از خودتان نشان می دهید و مراقب هستید معمار طبق نقشه خانه ی شمارا بسازد.همچنین از بهترین چوب و مصالح در خانه بکار میبرید.

درباره ی خانه عقلانی و نقشه ی عقلانی برای فراهم آوردن خوشبختی و نعمت برای خود و خانواده تان چه فکری دارید!!!!!

تمام تجارب و آنچه وارد زندگیتان میشود بستگی دارد به چگونگی ساختار نقشه ی بنای ذهن شما.

اگر نقشه شما پر باشد از الگوهای ترس نگرانی و یا کمبود و افسرده و بدبین و یا دچار شک و تردید باشید تار و پودی که شما میبافید بصورت کاری شاق، پرتنش و پر از محدودیتهای جورواجور در خواهد آمد.

تاثیر الگوهای فکری و ذهنی بر زندگی روزمره

مهمترین و اساسی ترین فعالیت شما،درهر ساعت باید ساختن شکوهمند خانه ی عقلانی تان باشد.

کلام شما خاموش و نامرئی است اما در ساختن این بنا نقش زیادی را بازی می کند.

شما در طول ساعات زندگی,سرگرم بنای ذهنی خود میباشید و تفکرات و تصاویرذهنی شما نقشه ی بنای ذهنی شماست.شما با افکارتان میتوانید ساعت به ساعت و لحظه به لحظه بنای زندگی خود را بر اساس سلامتی,کامیابی و خوشبختی بریزید.این بنا شخصیت,هویت ,و تمام هستی و موجودیت شما را میسازد.از حالا به بعد یک پروژه ی جدید را در دست بگیرید و از پایه آن را مطابق با طرحی که میخواهید بریزید.به آرامی شروع به ساختن یک نقشه و بنای جدید بکنید که بر اساس آرامش,شادی,هماهنگی و حسن نیت باشد. با تفکر درباره ی آرامش ,شادی و هماهنگی ,ضمیرباطن پروژه ی شما را خواهد ساخت و نمایان خواهد کرد.

هوش ضمیرباطن و تفکرخودآگاهتان همیشه فقط یک جواب برای شما خواهند داشت,هر آنچه بخواهید به شما خواهند داد.چنانچه خوبی بخواهید به خوبیها فکر کنید و خوبیها را تصور کنید خوبی به شما داده خواهد شد.

قدرت ذهن از فکر به شی ء منتقل میشود.چنانچه تصویری در ذهن نباشد ذهن نمیتواند به سمت چیزی حرکت کند.اما اگر تصویر باشد ذهن به سمت آن حرکت میکند.این تصویر باید توام با شادی ,آسایش و آرامش باشد و تحقق یافتن آرزوی قطعی شما را پیش بینی کند.
در تمریناتتان این نکته ی مهم را به کار ببرید که شما باید اطمینان کامل داشته باشید که شعور خود آگاه شما ,پاسخ مناسب را ضمیرباطن دریافت میکنید.

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *